Vyhľadať

Podľa abecedy


# A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W Z 1 2

Výsledky hľadania

Nájdené produkty (0)

Diár 366 Days by Simona

Diár

366 Days by Simona

Simona Krainová prichádza po roku na trh s ďalšou novinkou, ktorou je jej prvý diár na rok 2020. Roky dostávala od svojich fanúšičiek a sledujúcich stále tie isté otázky, a tak v diári nájdete niekoľko kapitol s odpoveďami na tieto otázky a jej dlhoročné skúsenosti zo sveta krásy a životného štýlu. Jedná sa o exkluzívnu limitovanú edíciu a hit tohtoročnej jesene. Rok 2020 je rokom prechodným, takže v ňom nájdete deň navyše, ktorý budete môcť venovať len a len sebe.

 

Diár je týždenný a vychádza v rozmere A5, takže je do kabelky ako stvorený. Zatvára sa pomocou saténovej stužky, ktorá mu ešte pridáva na jeho luxusnom poňatí. Na predných doskách nájdete vo vrecku vrecúško jej prvého produktu, ktorým je kolagénový beauty drink Masterpiece, takže môžete mať svoj pohotovostný sáčok vždy pri ruke. Vrecko na zadných doskách navyše ukrýva sériu originálnych samolepiek, ktoré boli vytvorené špeciálne pre tento diár a možno nimi zdôrazniť dôležité dni a udalosti.

 

Okrem tématických strán, ktoré sa venujú Simoniným skúsenostiam z oblasti krásy, módy, zdravia, cvičenia a mnoho ďalšieho, obsahuje diár aj týždenné To Do listy, nákupný zoznam a tipy. Tie poskytla Simona samotná aj jej blízki spolupracovníci a priatelia. Inšpirovať sa môžete aj Simoninými obľúbenými receptami,myšlienkami a citátmi. Vášmu oku potom polahodí mnoho exkluzívnych fotografií, ktoré inde neuvidíte. Na autentickosti diára pridávajú aj milé poznámky, ktoré Simona spísala vlastnou rukou pre každú z vás.

 

Urobte si rok 2020 výnimočným. Nielen exkluzívnym diárom. ;-)

 

Diár je dostupný v češtine.

Nedostupné
Produkt momentálne nedostupný